Swędzenie w gardle, kichanie i kaszel

Od jakiegos czasu tez kaszle kicham mimo tego ze nie jestem przeziebiona nie kirdy wezmie mnie taki atak kaszlu ze nie moge powietrza zlapac ,caly czsas cos mnie jakby swendzi w gardle prosze o szybka odpowiedz gdyz jest to dla mnie bardzo wazne

Witam. Być może cierpi Pani na alergie czy nawet astme oskrzelową. Wstępnie proponuję sprawdzić skuteczność dostępnych bez recepty leków antyalergicznych i udac się do lekarza rodzinnego