Swędzenie w miejscach intymnych i krwawienia ze śluzem

zdecydowaliśmy z mężem starać się o dziecko. więc poszłam do ginekologa sprawdzić czy wszystko jest w porządku. okazało się że mam grzyby w pochwie. zastosowałam już 4 czy 5 opakowań antybiotyków i nic nie pomaga. Zanim poszłam do lekarza czułam się dobrze a po tych lekach piecze mnie i swędzi co jakiś czas w miejscach intymnych a teraz jeszcze mam śluz z krwią. nie wiem co mam już robić?:(

Magdalena StusiĹska

Proszę skonsultować się z ginekologiem, po tak intensywnej antybiotykoterapii konieczny jest probiotyk i odbudowa flory bakteryjnej.