Swędzenie w okolicach odbytu

Witam ma 30 lat i mam za sobą dwa porody. Od jakiegoś czasu na pośladku w okolicy odbytu zrobiła mi się czerwona swędząca plamka, w zeszłym roku miałam łupież pstry pod pachami, czy to jest to samo? Nie mam zapalenia pochwy bo wydzielina jest normalna. Ale ta swędząca plama mnie niepokoi. Co to może być? Nie noszę stringów, dbam o higienę. Dziękuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety nie da się postawić rozpoznania bez przeprowadzenia badania.
Powstała zmiana raczej nie jest związana z nawrotem łupieżu pstrego. Być może jest cierpi Pani na wyprysk łojotokowy. Powstała zmiana może być również wywołana podrażnieniem- może w ostatnim czasie zmieniła Pani jakieś kosmetyki albo środki do prania?

Niestety w celu postawienia rozpoznania konieczna jest wizyta u dermatologa.
Pozdrawiam.