Swędzenie w okolicach odbytu, krwawienie

Często w nocy odczuwam swędzenie w okolicach odbytu,przy przetrzymanym czy bardzo twardym stolcu na jago końcu czasami pojawia się taki paseczek krwi,stolec jest brązowy bez domieszek o bardzo prawidłowym wyglądzie czy konsystencji,pozostawiony na dłużej w wodzie nie barwi jej na kolor czerwony.Dodam że przy takim wypróżnieniu odczuwam silne pieczenie na samym dole odbytu które potrafi trwać nawet pół godziny,na papierze są wtedy małe ślady świeżej krwi,nie mam żadnych innych bóli czydolegliwośc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarz rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.