Swędzenie w okolicach sutka i kłucia w piersi

Witam Od kilku dni odczuwam dziwne klocie w lewej piersi, czasem tez swedzenie w okolicy sutka. Bol nie jest silny ale niepokojacy i denerwujacy. Odczuwam tez czasem dziwnie napiete miesnie w tej okolicy zwalacza podczas wysilku. Bede wdzieczna za jakies podpowiedzi, bo na wizyte u lekarza musze niestety jeszcze troche poczekac:(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zaopatrzyć się w sportowy stanik, który odpowiednio trzyma biust podczas wysiłku. Dodatkowo wskazane jest kontrolne USG piersi.