Swędzenie w okolicach warg sromowych większych

Witam,Otóż chodzi o to, że odczuwam swędzenie,w okolicach warg sromowych większych, a w miejscu gdzie najbardziej swędzi mam taką schodzącą skórę.Bylam u lekarza i stosowalam Pimafucort i Clotrimazolum krem, lecz objawy nie ustępują. Co to moze byc? Alergia? czy inna przyczyna? Jakies badania? Gdzie sie udac? Dodam jeszcze ze jestem dziewicą i nie byłam w żadnym związku.Z góry Dziękuję za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie się wypowiedzieć i udzielić pomocnej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z dermatologiem.