Swędzenie w okolicy pępka
Dzień dobry. Od tygodnia czuję dziwny lekki ból w okolicy pępka i powyżej. Czasem przypomina takie swędzenie. Dodam, iż wiosną leczyłam stan zapalny żołądka, ale wówczas objawy były całkiem inne. W sierpniu miałam usg brzucha - w normie. Co to może być? Czy powinnam potwórzyć usg?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie nieprawidłowości w obrębie żołądka. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastrologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.