Swędzenie warg sromowych i upławy

witam,od jakiegoś czasu tzn.od ok1-1,5 miesiaca mam swędzenie warg sromowych oraz dziwne upławy oraz delikatne pieczenie lecz nie zawsze.Swędzenie nasila się ok tygodnia po miesiączce.co to może być dodam że biorę midianę od ponad 2 lat i mam pierwszego i stałego partnera.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Powyższy opis wskazuje na możliwość infekcji. Koniecznie proszę udać się do ginekologa celem badania oraz zastosowania ewentualnego leczenia. Pozdrawiam