Swędzenie warg sromowych po goleniu miejsc intymnych

jak wyleczyc swedzenie warg sromowych??nie ma oplawow..zaczelo sie to dzialc po goleniu wlosow okolic rodnych...dziekuje..
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy to najprawdopodobniej skutek podrażnienia. Teoretycznie może być to jednak także wynik infekcji. Proszę zastosować krem natłuszczający na zmianę z clotrimazolem - objawy powinny ustąpić w ciągu kilku dni.