Swędzenie warg sromowych większych a możliwość wykonania badań w celu diagnozy

Proszę o poradę.Od ponad roku mam swędzenie warg srom.większych.Badania-posiewy na pasożyty,grzyby,bakterie nic nie wykazaly.Hormony ok, ginekologicznie ok, cukier w normie.Ulgę przynoszą jedynie leki przeciwhistaminowe brane codziennie. Skóra na wargach jest sucha i podrażnona,innych z zmian nie widac, ,ale kremowanie nie pomaga.Jakie badania mogę wykonać celem diagnozy? Niestety narazie nikt mi nie pomógł.

Witam,
jeżeli wymienione przez Panią badania są w normie może przyczyny tego świądu należy szukać w zupełnie innym kierunku.W celu ukierunkowania dalszej diagnostyki Pani problemu konieczne jest odpowiedzenie na kilka-kilkanaście pytań.
Odnośnie powstałej suchości można wykonać zabieg mezoterapii okolic intymnych,są specjalnie do tego przeznaczone preparaty na bazie kwasu hialuronowego.