Swędzenie zmian skórnych przy grzybicy pośladków i pachwin

Witam, leczę grzybicę pośladków i pachwin dość duże zmiany. Mam pytanie zazywam triaxon, smarowałam przez 4 dni travocortem creme, obecnie micetalem. Zmiany teraz czasami swedza czego nie było na początku leczenia, bo swiad ustapil dość szybko, czy to normalne?Jeszcze mam pytanie jak odkazić bieliznę, pościel i reczniki. Niektóre mogę prac tylko w 40st.C.Czy to wystarczy czy tez kupic jakiś plyn do odkażania, jeżeli tak to jaki?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować stosowanie terapii. W niedługim czasie powinno dojść do złagodzenia dolegliwości. Zwykle zalecane jest częste pranie bielizny, ręczników i pościeli w wysokich temperaturach. Pozwala to na pozbycie się zarodników grzyba z ubrań.