Swędzenie żył na rękach

Od dłuższego czasu swedza mnie żyły na obu rękach , mam opuchnięte stopy robiłam morfologie, ob, crp, mocz i wszystkie wyniki są prawidłowe. Mój lekarz rozkłada ręce a ja nie wiem do jakiego specjalisty moge się udać lub jakie badania wykonać.

Witam! W tej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty dermatologa, który przeprowadzi bezpośrednie badanie.