Świąd całego ciała od tygodnia

Witam mam problem od tygodnia swedzi mnie cale cialo towarzysza temu uszczypniecia nie mam zadnych zmian skornych od czym to jest spowodowane prosze o porade pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, aby móc odpowiedzieć na Pani pytania konieczne są dodatkowe informacje, takie jak np. zmiana diety w ostatnim czasie, używanie nowych proszków, kosmetyków. Najlepiej aby lekarz obejrzał skórę ponieważ mogą być zmiany, których gołym okiem nie widać. Proponuję wizytę u dermatologa.