Świąd górnej powieki, okolicy ust i skóry w zgięciach łokci

Witam serdecznie, Proszę o informację czym mogą być spowodowane niżej opisane dolegliwości: świąd na górnej powiece oka, okolice ust (nad górną wargą) oraz zgięcia w łokciach w obu rękach od strony wewnętrznej. Dodam również, iż robiłam niedawno badanie IgE 330 L89 którego wynik wynosi 869.3. Bardzo dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedziec. proponuję udąc sie dolekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.