Świąd i bezsenność po Theospire X

Witam i Pozdrawiam !! Mam pytanie odnośnie leków , mam rozpoznaną rozedmę płuc i PUMO LOG przepisał mi THEOSPIREX , tych tabletek jest 50 sztuk w opakowaniu . Ale po zażyciu tego leku ma straszny świąd a skóra wygląda tak jak bym wpadł w pokrzywy. Do tego dochodzi bezsenność , czy powinienem iść do lekarza o zmianę leków

Witam serdecznie.
Opisane objawy najprawdopodobniej są skutkiem działań niepożądanych preparatu. Bezwzględnie należy udać się do lekarza i zamienić dotychczas stosowany lek na inny, lepiej tolerowany.