Świąd i pieczenie na żołędzi

Mam prawie 30 lat. Podczas wzwodu (tak to ujmę swoimi słowami) brakuje skórki na żołędziu, co mnie bardzo krepuje i denerwuje, ponieważ czasie wzwodu żołądź ociera o zarost czy slipy i nieraz mam wytrysk, a bardzo często czuję pieczenie i świąd. Jak poprawie skórkę, po chwili sama schodzi. W czasie spoczynku skórki jest wszystko ok. Jestem osobą bardzo wstydliwą i nie chcę iść z tym do lekarza. Proszę o informację, co tej sytuacji mam zrobić?

Nie rozumiem w czym ma Pan problem. Trzeba wiedzieć, że w sposób naturalny napletek (skórka) w czasie wzwodu członka schodzi z żołędzia penisa do rowka zażołędnego. W takiej sytuacji żołądź penisa jest odkryty (goły). Jest on wtedy bardziej wrażliwy. Jest to naturalne i tak to powinno wyglądać, więc w żadnym przypadku nie ma tu powodu do niepokoju. W stanie spoczynku członka napletek z reguły całkowicie okrywa żołądź napletka. Jeśli ma Pan w tym względzie jakieś wątpliwości to proszę skonsultować się bezpośrednio z urologiem.