Świąd i pieczenie pochwy

Od jakiś dwóch dni odczuwam pieczenie i świąd pochwy. Pojawiła się również biała wydzielina uformowana w kuleczki.Przez cały czas odczuwam dyskomfort w tym miejscu,mam wrażenie jakby mnie uwierały majtki chociaż wcale tak nie jest. Z czym takie objawy mogą się wiązać ?

Ma Pani najprawdopodobniej grzybicze zapalenia pochwy, w tym wypadku należy zgłosić się do ginekologa, aby zastosować odpowiednie leczenie lub wykupić w aptece globulki przeciwgrzybicze, które mogą być wydane bez recepty przez farmaceutę.