Świąd i pieczenie sromu a odpowiednie działania

witam, miesiac temu pojawilo mi sie swedzienie i pieczenie sromu gdzies 5 dni przed miesiaczka, gdy pojawila sie miesiaczka objawy ustały. po miesiaczce tez bylo wszysyto ok, i teraz od 2 dni znowu pojawilo sie to samo ale do tego dolaczyl rozowo kremowy sluz, bezwonny, dzisiaj swedzienie jest tak okrutne ze nie mozna wytrzymac. kupilam masc clotrimazolum ale nic nie pomaga, uzywam plynu do higieny intymnej AA, myje sie normalnie. zadnych innych objawow nie mam. prosze o pomoc!!

Proszę niezwłocznie udać się do ginekologa, gdyż opisywane przez Panią objawy świadczą o możliwej infekcji. Lekarz po zebraniu wywiadu oraz dokładnym badaniu będzie mógł określić dalsze postępowanie oraz leczenie.