Świąd i pieczenie w okolicach pochwy

Witam. Chciałabym się poradzić co mi może dolegać.Czuję świąd, pieczenie w okolicach pochwy, jakieś kilka miesięcy temu miałam podobnie i stosowałam tantum rosa i ustało. Teraz mam nawrót, co mogę stosować żeby mi przeszło i co to może być? Proszę o odpowiedź. :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy najpewniej są wynikiem infekcji lub podrażnienia. Jeśli jakiś czas temu miała Pani podobne objawy, zastosowała Pani Tantum rosa, co spowodowało ustąpienie objawów może Pani ponownie zastosować ten preparat. Proszę tylko pamiętać, by stosować go maksymalnie 7 dni. Po tym czasie, jeśli objawy nie ustąpią, proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.