Świąd i pieczenie wejścia do pochwy oraz biała wydzielina przed okresem

Przed ostatnią miesiączką miałam świąd i pieczenie tuż przy wejściu do pochwy do tego biała wydzielina. Po kilku dnia miałam wrazenie ze mam optarte wargi mniejsze. Podczas miesiączki dolegliwości ustąpiły. Czy te dolegliwości mają związek z infekcją? Dodam ze nic mi teraz nie jest ale ostatnio jak uprawiałam seks to czułam lekki świąd i dyskomfort. Czy muszę się udać do lekarza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Osobiście sugerowałbym tło infekcyjne. Wskazana jest wizyta u ginekologa.