Świąd odbytu i okolic intymnych

Witam.Od pewnego czasu(ok 3-4 m-ce) odczuwam świąd odbytu,który w ostatnim czasie nieco ustąpił.Na początku towarzyszył temu świąd okolic intymnych.Ostatnio zaobserwowałam,że"coś" wystaje mi z odbytu,jakby wyszło z niego na zewnątrz,jakiś fragment skóry.Podczas wypróżniania,często odczuwam ból,oraz często towarzyszy temu krew.Nie odczuwam bólu podczas siedzenia.Powiem wprost,wstydzę się iść do lekarza.Byłabym wdzięczna za domowe sposoby na leczenie tego.Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

nie da sie liczyć "tego" jesli nie wie sie czy "to" jest. Prosze mi wierzyć ze lekarz często niejednokrotnie badał okolice odbytu i nie ma sie czego wstydzić. Proszę iść do lekarza jesli Pani sie wstydzi to do kobiety która zbada Panią i określi dalsze postępowanie.