Świąd okolicy odbytu i warg sromowych a grzybica

Witam. Od ponad roku mam problem ze świądem zewnętrznych warg sromowych i okolic odbytu. Zmagałam się z nawracającą grzybicą pochwy. Przeszłam kurację flukofastem 7 dni x200mg + natamycyna globulki dopochwowe. Niestety objawy na wargach sromowych i okolice odbytu nie przeszły.

Uczycie pieczenia i świąd w okolicy sromu i krocza niekoniecznie musi być związany z infekcją grzybiczą czy bakteryjną tych okolic ( chociaż tak jest najczęściej). W związku z czym konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego celem dalszej diagnostyki, ewentualnie zmiany leczenia. Pozdrawiam.