Świąd owłosionej skóry twarzy a zapalenie mieszków włosowych

Witam. Mam czerwone, swędzące krostki na owłosionej skórze twarzy. Byłem już kilkakrotnie u dermatologa, który stwierdził grzybiczne zapalenie mieszków włosowych.Leczenie jednak jest doraźne, kiedy stosuję maść i płyn zapisany przez lekarza następuje poprawa, jednak jak tylko przestanę wszystko wraca do stanu początkowego. Musiałbym co 2 tygodnie chodzić do lekarza. Czy istnieje jakaś metoda, która pozwoliłaby mi pozbyć się tego problemu? Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jakieś zabiegi laserowe. Proponuje udać się do lekarza medycyny estetycznej.