Świąd penisa i dziwna wydzielina - co to może być?

Witam, mam 16 lat i 2 dni temu po masturbacji zauważyłem na napletku i żołędziu takie jakby otarcia, które za jakiś czas zaczęły mnie strasznie swędzieć i trochę piec. Zdarza się nawet, że poczuję ból jak penis inaczej się ułoży w majtkach. Chciałbym się dowiedzieć co to może być i co zrobić, żeby to się zagoiło czy coś. Dodam jeszcze, że powstała jakaś biała wydzielina podobna trochę do spermy, ale bardziej śluzowata.

Być może doszło do zakażenia grzybiczego. Trudno mi na to pytania odpowiadać bez bezpośredniego badania. Objawy jakie przedstawiasz i wygląd penisa świadczą raczej o takim zakażeniu. Aby to odpowiednio leczyć trzeba najlepiej w tej sprawie udać się do dermatologa. Tylko leki dostępne na receptę pozwolą całkowicie wyeliminować ewentualne zakażenie.