Świąd penisa po stosunku

Witam . W ciągu weekendu uprawiałem seks z moją dziewczyną. Muszę przyznać ,że nie był to raz lecz kilkanaście razy. Teraz bardzo swędzi mnie penis , żołądź jest bardzo zaczerwieniony i powychodziły mi na nim białe plamy. A moją dziewczynę również bardzo swędzi pochwa. Dodam ,że to już nie pierwszy raz kiedy tak się dzieje. Zazwyczaj przechodzi to po paru dniach. Jaka może być tego przyczyna i jak tego unikać ? Współżyje tylko z jedną partnerką , kochamy się bez prezerwatyw.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane podrażnieniem narządów płciowych. Inną przyczyną może być infekcja. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza. Najprawdopodobniej konieczne będzie leczenie obojga partnerów.