Świąd skóry a poziom białka i kreatyniny

Witam, od pół roku męczy mnie swędzenie skóry, jestem sportowcem, spożywam ok 200g białka na dobę, waga 85kg, miałem badania kreatyniny i mocznika, kreatynina-1,12, mocznik 64 (norma48) czy jest możliwe że to swędzenie jest spowodowane delikatnym stannem ponad normę mocznika, czy taki poziom może tak się objawiać?

Proszę zbadać poziom enzymów wątrobowych. Dwie najczęstsze przyczyny swędzenia skóry to odczyn alergiczny lub zaburzenia w pracy wątroby. Podaż białka w diecie jest u Pana zbyt wysoka (nawet jak na sportowca, zgodnie z obecnie przyjętymi standardami) i może mieć negatywny wpływ na zdrowie, ale nie powinna być bezpśrednią przyczyną swędzenia.