Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Świąd skóry a przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych Daylette

Witam, chciałam zapytać czy jest możliwe że tabletki antykoncepcyjn e a dokładnie Daylette spowodują swiąd skóry, bez wysypki? Mam taki od od kiedy zmieniłam tabletki na daylette czyli od roku.
KOBIETA ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisany przez Panią świąd jak najbardziej może być skutkiem ubocznym stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Ze względu jednak na prawdopodobieństwo, że świąd może wynikać ze schorzeń wątroby, sugeruję wykonanie badania poziomu bilirubiny i enzymów wątrobowych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy