Świąd skóry a stosowanie Amertilu

Od dwóch trzech dni odczuwam swędzenie skóry i lekkie pieczenie Niestety skóra wygląda normalnie nie widzę jakiś plam czy zacxerwuen. Troche jakby piecze. Podejrzewam ze to od proszku do prania gdyż cos takiego man pierwszy raz nic nie biorę pod uwagę. Co mam robić co brać by objawy przeszły biorę od dzisiaj AMERTIL 1 tabl na dzień

Proszę udać się do dermatologa lub alergologa i koniecznie zmienić proszek do prania, wszystkie ubrania które były wyprane w tym proszku wyprać zalecam ponownie w proszku, który Panią nie uczulał.