Świąd skóry na zgięciach rąk

Od kilku tyg mam bardzo suchą i swędzącą skórę. Stosowałam na nią balsam z garniera do bardzo suchej skóry i maść z wit A. Nawet pomogło, jednak na zgięciach rąk nic nie pomaga, skóra jest swędząca i sucha, a co najgorsze czerwona i od drapania. Jak szybko ją wyleczyć?

Proszę wypróbować krem barierowy z apteki, a jeśli problem będzie się utrzymywał proszę udać się do dermatologa, być może potrzebuje Pani leku na receptę. Pozdrawiam!