Świąd skóry, zawroty głowy i szum w uszach a nowotwór krwi

Witam od wdoch lat lecze tarczyce chorobe hashimoto od roku mam powiekszone wezly chlonne szyjne migdalki sa tak duze ze sie prawie ze soba stykaja mam bole miesni szczegolnie w nogach zawroty glowy szum w uszach zaburzenia rownowagi swiad skury swiatlo wstret..l robilam badania wszystko wyszlo ok. moj endokrynolog skierowal mnie do hematologa wizyte mam za 2 tygodnie.... Mam pytanie czy te objawy moga byc zwiazane z bialaczka ? Czesto mi sie robi slabo i mam zawsze zimne rece i stopy...

Witam. Opisane objawy rzeczywiście pojawiają sie niekiedy w schorzeniach hematologicznych, nie są jednak na tyle swoiste aby na ich podstawie domniemywać np. o istnieniu białaczki. Przede wszystkim konieczne jest wykonanie pełnej morfologii krwi z ręcznym rozmazem, stężenia bilirubiny, LDH oraz OB.