Świąd sromu u 21-latki

Witam. Pisze tutaj ponieważ bardzo spanikowalam. Od kilku dni swedzi mnie srom (tylko wargi) Ale myślałam że może się koce i dlatego. Lecz podczas kąpieli wyczułam na wargach mniejszych po jej zewnętrzne stronie (tylko prawej) coś wystajacego jak krostki i to ona tak swedzi. Dodam że chyba są 3 Z czego jedna jest troszkę większa długość ma może milimetr lub pół A kolor jest taki jak srom. Co to może być. Umówiłam się do ginekologa Ale dopiero za 2tyg A bardzo panikuje. Bardzo proszę o pomoc. Czy to klykciny ?

szanowna Pani bez dodatkowych badań nie jestem w stanie stwierdzić co to jest, być może odczyn alergiczny, zakażenie wirusowe bądź grzybicze