Świąd twarzy, łydek, stóp i przedramion w 18. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 18 tygodniu ciazy. Od okolo tygodnia odczuwam swiad twarzy, lydek, stop na wierzchu, przedramion. Swedzenie jest lekkie do wytrzymania. Wnocy swedzi sporo wiecej. Czy to moze byc cholestaza? Czy na pewno nie na tym etapie ciazy? Jakie badania moge zrobic?

Nalezy wykluczyć odczyn alergiczny.