Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Objawy hemoroidów a antybiotykoterapia

Biorę antybiotyki od 2 tygodni na anginę. Od 2 dni pojawił mi się świąd w odbycie. Czy jest to spowodowane grzybicą czy hemoroidami? Czym objawiają się hemoroidy? Martwię się. Nie miałam nigdy krwi w kale ani nic z tych rzeczy. Pierwszy raz swędzi mnie w środku. Czy można to jakoś rozpoznać? Czy smarować się Clotrimazolum i poczekac? Dziękuję
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Jakie kompetencje powinien mieć chirurg plastyczny?

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Świąd może być spowodowany zarówno grzybicą jak i hemoroidami. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy