Świąd w pochwie i żółta wydzielina

Dzień dobry! Od dziś pojawił się świąd w pochwie i żółta wydzielina, natomiast podczas oddawania moczu również troszkę krwi. Jak sobie pomóc, dziś do lekarza się nie dostane. To jakieś zapalenie bakteryjne ? Bardzo proszę o odpowiedź !

Witam. Objawy najprawdopodobniej są wynikiem infekcji. Proszę zgłosić się do dyżurującej poradni lekarza POZ.