Świąd warg sromowych po użyciu nowego żelu

2 dni temu odczułam świąd warg sromowych po użyciu nowego żelu. Zaczęłam się drapać, trzeć papierem. Stosowałam żel nadal. Niestety zdarłam sobie naskórek i poraniłam wargi sromowe. Z czasem przy wydalaniu moczu zaczęły mnie piec wargi sromowe mniejsze, a na większych pojawiły się wypryski. Kupiłam Provag żel, nie używałam już dzisiaj żelu do hig. int. Wargi są podrażnione, zaczerwienione. Nie mam upławów ani nieprzyjemnego zapachu. Problem dotyczy tylko narządów zewnętrznych. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

infekcja z podrażnienia. prosze koniecznie udac sie do lekarza ginekologa.