Świadome współżycie w seksie analnym

Witam Chce rozpocząć świadome współżycie w seksie analnym. Wiem z czym się to wiąże i jakie jest ryzyko i na czym polega higiena i bezpieczeństwo. I pisze między innymi w sprawie higieny -lewatywy. Zdecydowanie wybieram lewatywy płytka czy lewatywy gruszka. Tylko chce wiedzieć jakiego płynu bądź roztworu użyć najlepiej ? Czy sama woda ciepła czy z rumiankiem czy są odpowiednie preparaty w aptece? Bo chce jsk najmniej wyjalowic odbytnice. Jest to dla mnie ważne i proszę o pomoc w tej sprawie.

Aleksander Ropielewski

Najodpowiedniejsze będą przegotowana woda lub sól fizjologiczna. Dobrze podgrzać je do temperatury ciała.