Świadomy sen, uczucie gorąca i kołatanie serca po przebudzeniu

Witam, dzisiejszej nocy zdarzyło mi się coś dziwnego trochę mnie to zaniepokoiło bo kiedyś miałam coś podobnego ale inaczej to odczuwałam, a dziś to było straszne. W środku nocy nagle stałam się świadoma w czasie snu nie wiem jak to nazwać chyba tak, nie mogłam otworzyć oczu chciałam się obudzić, ale nie mogłam oczu otworzyć jak już mi się to udało to byłam cała rozgrzana i czułam jak waliło mi serce po chwili chyba zasnęłam znowu bo urwał mi się film i obudziłam się rano.
KOBIETA ponad rok temu

Nie przejmował bym się za bardzo. Akurat świadomość w trakcie snu to dobry objaw, świadczący o przytomności umysłu. Chyba że problemem są koszmary nocne, wtedy polecam psychoterapię.

Dzień Dobry Pani,

Być może jest to jako odpowiedź Pani organizmu na przeciążenie emocjonalne.
Według mnie nie ma powodu do niepokoju.

Życzę Pani wewnętrznego spokoju,
Irena Mielnik-Madej

.