Światłowstręt, zaburzenia widzenia i męty

Mam problemy z oczami: 1) światłowstręt - jak można leczyć?\ 2)w ciemności na jedno oko widzę gorzej, mam na myśli, że widzę taką ciemną plamę i parwie nic nie widać, ale jak jest zapalone światło to bez problemów 3) męty ciała szklistego, mam ich sporo. Jednego dnia widzę wszystkie innego nie zauważam ani jednego jakbym wchłaniał je.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Porada okulistyczna wymaga w pierwszej kolejności bezpośredniego badania. Proszę zatem zgłosić się do okulisty by ustalić szczegóły na temat leczenia.