Świerzb a czerwone zmiany i krostki na skórze całego ciała

Witam,jakis czas temu siostra zaraziła sie swierzbem,ja tez.Stosowalam crotamiton, infescoscab i 2 dni temu lycrear.Ogolnie krost mialam tylko kilka.Dzis,jak sie obudzilam,bylam przerazona jak sie zobaczylam.Wygladam jak poparzona,plecy, ramiona, rece,brzuch,piersi, okolice kolan- mnostwo czerwonych kropek,az nieprzyjemnie sie dotyka.Czuje sie jakbym wpadła w pokrzywy.Co moze mi byc?az tak by sie ten swierzb rozwinal pomimo leczenia?czy to moze sa skutki uboczne stosowania lyclear?

Witam. Opisane zmiany nie są typowe dla zakażenia świerzbowcem. Mogły natomiast pojawić się jako reakcja alergiczna na leki. Sugeruję wizytę u dermatologa który wdroży odpowiednie leczenie.