Świetlista plama w lewym rogu oka

Witam, od roku, mniej wiecej raz na miesiąc pojawia mi się świetlista plama w lewym rogu oka. Zaczyna się zawsze tak samo - najpierw nie widzę dokładnie w jednym punkcie, potem pojawia się świetlista plamka (taka linia kształt podłużny), która powoli zaczyna drgać i promieniować i przesuwać się, w koncu znika, po ok.15 min. Widoczna jest w obu oczach.Badanie okulistyczne nie wykazało żadnych anomalii. Czy powinnam iść do innego lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję skonsultować się jeszcze z innym specjalistą w dziedzinie okulistyki. Lepiej sprawdzić dwa razy niż potem żałować. Pozdrawiam