Świeża krew z odbytu u 26-latka

Witam serdecznie od dłuższego czasu po oddaniu stolca i podtarciu mam świeżą krew na papierze. Ostatnio byłem na wizycie prywatnej u lekarza i zapisał mi takie tabletki jak Cyclo 3 Forte, dodatkowo czopki Ruskorex i maść do odbytniczą Posterisan. Niestety nie pomogło. Bardzo się boje, że może to jest rak jelita grubego. Nawet rzadziej oddaje stolec bo nieraz mam dwa dni przerwy. Boje się bardzo. Lekarz stwierdził po włożeniu palców że jest ciasne wejście ale żadnych guzów nie wyczuwa.

Lek. Tomasz Budlewski

Jest Pan młodą osobą, u których rak jelita grubego występuje rzadko. A czy w rodzinie występował rak jelita grubego? jakieś inne choroby przewodu pokarmowego. Oczywiście u osób w Pana wieku, również wykonuje się diagnostykę w kierunku raka jelita grubego ale w odpowiednich sytuacjach/objawach. Objawy wskazują na hemoroidy. Proponuję udać się do lekarza proktologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.