Świsty, suchy kaszel a duszności

Witam Od dwóch tyg.jestem za granica , od przyjazdu bardzo męczy mnie suchy kaszel ,najgorzej jest w nocy wybudza mnie ze snu po kilka razy do tego dochodzą swisty oraz dusznosc . W pracy często mam zadyszke , mecze sie nawet wejściem po schodach ;/ w pon zdecydowałam pójść do lekarza diagnoza infekcja płuc , oraz osłabione płuca przepisał mi tabletki codeinefosfaat oraz inhalator ventolin diskus , zarzywam od poniedziałku i nie widzę żadnej poprawy . Powinnam udać sie ponownie do lekarza ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak Proszę ponownie udać się do lekarza. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.