Sylwetka serca podparta przez przeponę
Witam serdecznie odebralam dzisiaj moje wyniki RTG i prosiła bym o interpretacje. Obustronnie w polach dolnych wzmożony rysunek śródmiąższowy Wnęki szersze raczej naczyniowe Sylwetka serca podparta przez przeponę

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Witam,
wzmożony rysunek śródmiąższowy może świadczyć o przebytej infekcji, pylicy, chorobie układowej i wymaga dalszej konsultacji z lekarzem zlecającym badanie lub internistą. Pozostała część opisu jest w normie.