Sylwetka serca podparta przez przeponę

Witam serdecznie odebralam dzisiaj moje wyniki RTG i prosiła bym o interpretacje. Obustronnie w polach dolnych wzmożony rysunek śródmiąższowy Wnęki szersze raczej naczyniowe Sylwetka serca podparta przez przeponę

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
wzmożony rysunek śródmiąższowy może świadczyć o przebytej infekcji, pylicy, chorobie układowej i wymaga dalszej konsultacji z lekarzem zlecającym badanie lub internistą. Pozostała część opisu jest w normie.