Syn uzależniony od narkotyków

Gdzie mogę leczyć syna z problemem uzależnienia od narkotyków. Mieszkamy w Siedlcach - 100 km pod Warszawy na Wschód. Czy można to robić bezpłatnie? Jak rozpocząć leczenie?

http://www.poradnia-monar.pl/poradnie/12-por-maz/142-siedlce-poradnia-profilaktyczno-rehabilitacyjna-dla-osob-uzalenionych-i-wspouzalenionych-powrot-z-u

Poradnia Profilaktyczno-Rehabilitacyjna dla Osób Uzależnionych i Współuzależnionych POWRÓT Z U

08-110 Siedlce
ul. Kilińskiego 40
tel.: 25 633 31 81

powrotzu@wp.pl
Prezes Marianna Podniesińska

Czynne: pon., pt. 10.00-21.00, wt.-czw. 10.00-20.00, sob. 9.00-16.00