Zapytaj lekarza

1 , 0 1 8 , 6 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Syndrom Ashermana a tabletki Yasmin

Witam:)mam syndrom ashermana. od 2 lat biorę tabletki yasmin.Po zrobieniu badań wyszło mi ,ze estradiol <5 a fsh 27.Tarczyca jest o.k cukier też, z związku z tym iz mimo stosowania diet( chodziłam do CLO nadal waże 90 kg i nie moge schudnac. Lekarz zalecił mi przyjmowanie Femoston mini w celu zwiększenia estradolu.Twierdzi ,że wtedy mój metabolizm bedzie bardziej sprawniejszy jednocześnie mam zrezygnować z Yasmin?! Co robić? boje sie ,że przez te hormony jeszcze bardziej przytyje?!
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Witam. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Preparat Femoston powinien przyczynić się do podwyższenia dawki estradiolu.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy