Syndrom Dziadka do Orzechów w ciąży

Witam Jestem w ciazy . jest to wczesna ciaza mam syndrom dziadka do orzechow i dwie przepukliny w kregoslupie jestem tez po operacji kregoslupa- usuniecie jednej przepukliny ze stabilizacja oczywiscie ciaza nie byla planowana i moje pytanie czy bede musiala znowu lezec czy ta chora nerka bedzie miec jakis wplyw na ciaze. Bardzo sie boje ze wyladuje na wozku inwalidzkin choc bardzo bym chciala miec dziecko.

Lek. Tomasz Budlewski

Wszelkie odpowiednie informacje ddotyczące przebiegu ciąży można określić na podstawie bezpośredniego badania lekarskiego. Proponuje udać się do ginekologa.

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale bez oceny badań obrazowych nie sposób wyrokować. Jednoznacznej odpowiedzi może udzielić jedynie ginekolog lub też neurochirurg i urolog po ocenie badań obrazowych.