Szampon dyscyplinujący do włosów

Witam. Chciałbym się dowiedziec na czym polega i jakie ma działanie szampon dyscyplinujący. Codziennie modeluje włosy i chciałbym wiedziec czy ten produkt pozytywnie wpłynie na jakosc lub trwałosc fryzury. Dziękuję

Aleksander Ropielewski

Szampony tego typu zaburzają strukturę keratyny we włosach, która po pewnym czasie wraca do normy. W dłuższej perspektywie stosowanie tego typu może osłabić włosy i ich cebulki, natomiast ułatwia modelowanie fryzury do pożądanego kształtu.