Szampon na przetłuszczanie włosów

witam zwracam sie z prosba do dermatologa poleci mi ktos dobry szampon na przetłuszczajace sie włosy?Stosowałem juz kilka i nie ma efektów

Witam Pana,

Jeśli używał Pan szamponu do włosów przetłuszczających się bez efektu, proponuje przyjrzeć się problemowi.

Proszę o informację:
1. Od jak dawna włosy zaczęły się przetłuszczać?
2. Jak często myje Pan skórę głowy?
3. Czy zaobserwował Pan, że wypada więcej włosów ( proszę zwrócić uwagę na czubek głowy i skronie)?

Nadmierne przetłuszczanie skóry głowy często towarzyszy naszym pacjentom przy łysieniu androgennym. Stąd polecam przyjrzenie się bliżej tematowi.
Pozostawiam maila do kontaktu instytutadamowicz@op.pl

Pozdrawiam
Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl