Szansa i walka o miłość i powrót do partnerki

Ona jest wyjątkową kobietą która była "czysta" , jest grubo po 30tce. On jest w trakcie rozwodu ma dziecko. Ona tego nie może zaakceptować ma ciagłe wurzuty, ma głeboka moralność, ale ciągle mu zarzuca ze to ona nalegał na zbliezenia, ze nie warty był jej dziewictwa. Mówi ze zasługuje na meżczyznę bez przeszłosci, z którym sie ozeni. CZY JEST SZANSA WALCZYĆ o jej miłośc( walczę już kilka tygodni) wiem ze jestem przegrany ale nie moge przestać jej kochać.... CO ZROBIĆ, ja chcę trwać w miłości

Witam,
bardzo zachęcam Państwa do poddania się wspólnie psychoterapii pary i pod opieką terapeuty porozmawiać o dzielących was problemach oraz mozliwościach bycia razem mimo róznic.jeżeli jesteście wierzący,można zasięgnąć wsparcia psychologa pracującego w ramzch wspólnot religijnych/np.poradnie przykościelne,katolickie itp/.Z takiej pomocy może pan skorzystać również sam,bowiem w ważnych sprawach nie wystarczy porada pisemna.
Pozdrawiam serdecznie.

Zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzenia się swoim wyborom, motywacji i emocjom, które uwikłały Pana w te sytuację. Psychoterapia pozwoli Panu nie tylko uwolnić się od negatywnych emocji, ale także poradzić sobie z trudną sytuacją.