Szansa na ciążę a przerośnięte pęcherzyki

Mam problem z przerosnietymi pecherzykami.W poprzednim cyklu bylam stymulowana clostilbegyt, pozniej pregnyl niestety nie pomogl i pecherzyki nie pekly. Teraz mam drugi dzien cyklu, miesiaczka tylko 1dzien. Monitoring pokazal Przerosniete pecherzyki 48mm i 50mm, lekarz nie przepisal zadnych lekow. Ponowna wizyta za kilkanascie dni. Moje pytanie czy w tym cyklu w ogole jest jaka kolwiek szansa na Ciaze? Czy te pecherzyki moga jeszcze peknac albo sie wchlonac?jak sie ich pozbyc gdy nadal rosna?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń specjalisty ginekologa, tj. udać się na wizytę za kilkanaście dni. Teoretycznie w tym cyklu ma Pani szanse na ciążę, aczkolwiek nie ma takiej możliwości, by ocenić je w wartościach liczbowych.